У львові  |  15.11.19  |  п'ятниця
 

Виконавчий комітет схвалив зміни до міського бюджету Львова

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛМР, сьогодні, 15 листопада, на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення ʺПро зміни до міського бюджету на 2019 рікʺ та ʺПро схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рікʺ.

Запропоновані коригування будуть сформовані у проєкт ухвали і винесені на розгляд сесії Львівської міської ради.

ʺКрім пропозицій до проекту рішення, додатково пропонуємо зміни, які може погоджувати виконавчий комітет. А саме:

  • збільшити видатки на суму 367 тис. грн на заробітну плату в зв’язку із заміщенням вакантних посад, для працівників виконавчих органів Львівської міської ради;
  • виділити 110 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт приміщення по вул. Гуцульська, 9, де буде управління екології та природних ресурсів.

Натомість, на розгляд сесії буде винесено такі зміни:

1. Департаменту економічного розвитку збільшити видатки бюджету розвитку на суму 700 тис. грн, на внески у статутний капітал ЛКП ʺЛьвівсвітлоʺ, за рахунок зменшення невикористаних видатків на грантові проекти із залученням коштів ЄБРР.

2. За рахунок зменшення видатків на суму 3,6 млн грн, виділити управлінню соціального захисту на надання одноразової матеріальної допомоги — 1 млн грн; управлінню освіти збільшити видатки на 1 млн. грн на оплату послуг за поточні ремонти у шкільних закладах освіти; управлінню охорони здоров’я збільшити видатки на 1,6 млн. грн на придбання ліків для лікарень.

3. Передбачити надання субвенцій бюджету м. Моршин у сумі 300 тис. грн, на реабілітаційне лікування хворих.

4 Виділити управлінню культури, за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку, 45,9 тис. грн для театру ʺЛюди і лялькиʺ,

— доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Також виконавчий комітет підтримав рішення ʺПро схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рікʺ. Запропоновані зміни будуть сформовані у проект ухвали і винесені на розгляд сесії Львівської міської ради.

Про це повідомляє galinfo

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1561

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах