У львові  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

Вперше до Львова прибули мощі святого Антонія з Падуї

Реліквія складається із двох частин, одну з яких використовують для благословень недужих.

14 вересня до Львівського Архикатедрального собору святого Юра привезли мощі святого Антонія Падуанського. Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

Привезли святиню із Падуї два ченці-францисканці - Евдженіо Каніл та Даніель Фечета.

Один із монахів зазначив, що реліквії, які сьогодні привезли, складаються із двох частин. У реквіарії (бюсті - ред.) знаходиться забальзамована частинка тіла святого Антонія. Натомість інша частина святині - це фрагмент кістки святого Антонія у саркофазі, яку використовують для благословень недужих.

Десятками років ці реліквії подорожують різними країнами світу - майже усі держави Європи, багато країн Азії.

Капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк розповів, що Богослужіння, читання Акафіста до святого Антонія, помазання Єлеєм відбуватимуться щоденно. Окрім того упродовж цих десяти днів о 14-й годині особливо молитимуться за онкологічних хворих.

Двері храму будуть відчинені з 7:00 години і до 22-ї. За потреби і довше.

З 19 до 21 вересня брати-францисканці проводитимуть реколекції, які будуть своєрідним приготуванням до свята Різдва Пресвятої Богородиці.

У храмі святого Антонія на вулиці Личаківській, 49 мощі перебуватимуть 18 вересня, а загалом у Львові - до 24 вересня.

Антоній Падуанський - португальський католицький священик, чернець-францисканець, проповідник. Відомий своїми сильними проповідями та експертними знаннями Святого Письма. Помер у Падуї, Італія. Проголошений святим майже відразу після смерті.

 
 

Коментарі (4) перегляди: 1224

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах