У львові  |  04.12.19  |  середа
 

Власник елітної іномарки намагався перевезти через кордон понад 9 тисяч пачок сигарет

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області в рамках проведення заходів по операціях «Акциз-2019» та «Рубіж» було встановлено, що незаконно виготовлені тютюнові вироби через державний кордон України переміщуються автомобілем марки «BMW X5».

Про це пише ГУ ДФС у Львівській області.

В подальшому працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Львівській області спільно з екіпажем патрульної поліції ГУ Національної поліції у Львівській області, у прикордонному районі Львівської області, зупинено вищезазначений автомобіль, який рухався в напрямку Республіки Польща, пункту пропуску «Краковець» Львівської митниці ДФС.

За результатами проведеного огляду описано та вилучено автомобіль марки «BMW X5» та тютюнові вироби різних торгових марок: «LD», «NZ», «Marshal», «Portal», на яких відсутні марки акцизного податку в загальній кількості 9980 пачок.

Всього під час проведених заходів з незаконного обігу вилучено товарів орієнтовною вартістю 1 млн. гривень.

За вищевказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч.1 ст.204 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє 4studio.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах