У львові  |  18.10.21  |  понеділок
 

Від сьогодні у Львові діють нові карантинні обмеження

Про це “Варта 1” повідомили у пресслужбі ЛМР.

Від сьогодні, 18 жовтня набирають чинності нові карантинні правила, які прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення про нові обмеження в умовах погіршення епідситуації у Львові.

Освіта

Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

Культура

Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу. Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів — не більше 50 % від загальної кількості місць.

Музичні школи на двотижневих канікулах.

Народні доми, гуртки та секції — не працюють.

Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Торгівля

Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом, а також із дотриманням маскового режиму та не більше 50 % заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування

Режим роботи — до 23:00 год.

Працюють лише за умови 100 % вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50 %, до 4 людей за столиком.

Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

Спортивні зали

Можуть відвідувати лише вакциновані люди або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість — не більше 50 %.

Хостели та готелі

Працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах