У львові  |  24.11.20  |  вівторок
 

Верховний Суд України відмовив у повторному перерахунку голосів виборів депутатів ЛМР

У Верховному Суді України 23 листопада відбувся розгляд позовної заяви кандидата у депутати Львівської міської ради від партії "Наш край" Євгена Лозинського проти ЦВК, Львівської міської ТВК та районних у місті ТВК.

Євген Лозинський вимагав повторного встановлення результатів виборів депутатів Львівської міської ради. Про це повідомив голова Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький.

"Суд не задовольнив позов",

— сказав Сліпецький.

Позивач вимагав визнання протиправними дії Львівської міської ТВК, визнати недійсними рішення районних у місті ТВК про встановлення підсумків голосування у територіальних виборчих округах, розпуску діючого складу Львівської міської ТВК.

Попередні аналогічні справи у Львівському окружному адміністративному суді, Восьмому окружному апеляційному суді у Львові та Шостому окружному апеляційному суді у Києві також завершилися відмовами у задоволенні позовних вимог.

Кореспонденти Суспільного намагалися отримати коментар позивача — депутата Євгена Лозинського. За номером телефону, який вказаний у соцмережах партії "Наш край", ніхто не відповідає.

Що відомо
Результати виборів до Львівської міської ради залишаються чинними. Рішення суду.
Оскаржував рішення Львівської ТВК депутат від партії "Наш край" Євгеній Лозинський. Він вимагав повторного встановлення результатів голосування на підставі розбіжностей в первинних протоколах дільничних виборчих комісій і тих протоколах, які отримала міська ТВК.
25 жовтня 2020 року в Україні відбулися місцеві вибори. Виборці обрали депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
На місцевих виборах у Львові взяли участь 38,6% виборців, тобто проголосувало 221 797 людей. Такі дані оприлюднили у пресслужбі Львівської міської ради.
Активність виборців на Львівщині становить майже 44 %.

Про це повідомляє suspilne.media

 
 

Коментарі (0) перегляди: 565

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах