У львові  |  28.03.16  |  понеділок
 

У Львові тестують перший в країні муніципальний велопрокат

Крім пл. Ринок, по декілька велосипедів розміщують біля технопарку на вул. Героїв УПА, аквапарку на вул. Княгині Ольги, а також біля ЛНУ ім. І. Франка та "Львівської політехніки".

Офіційно вищезгадані станції запрацюють вже з четверга, 31-го березня. Для того, щоб скористатись системою оренди, потрібно зареєструватись на сайті Nextbike. Тоді система буде впускати вас навіть за кордоном. Далі необхідно вибрати велосипед.

"Ми можемо ввести номер велосипеда або вручну або за допомогою QR-кода зчитуємо, вантажиться, натискаєте кнопку "орендувати велосипед", прозвучав звуковий сигнал, от і все",

– пояснив виконавчий директор компанії Nextbike Україна Юрій Петраш.

Все обладнання та велосипеди – німецького виробництва. Начинені мінімально, щоб на них легко було їздити по місту.

"Три передачі, полегшена рама, алюмінієва, так само він витривалий та антивандальний, що стосується сидіння, коліс чи інших деталей",

– додав Юрій Петраш.

Велосипеди можна орендувати погодинно. Проте для економії коштів найкраще купити абонемент на місяць за 120 гривень, або на цілий сезон – 800 гривень.

Додамо, загалом у Львові мають з'явитись ще сімнадцять таких станцій. Це повинно стати альтернативою громадському транспорту.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 2298

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах