У львові  |  26.05.22  |  четвер
 

Вчора на Львівщині була загроза ракетного удару авіації Росії зі сходу – Козицький

Загроза ракетного удару не справдилася. Небо над Львівщиною залишилось спокійним.

Вчора на Львівщині один раз сирена сповіщала про повітряну тривогу. Це була загроза ракетного удару стратегічної авіації Росії зі сходу.

Про це повідомив голова ОВА Максим Козицький, який розповів коротко про головне на Львівщині за добу (від 8 ранку 25 травня до 8 ранку 26 травня).

За його словами, загроза ракетного удару не справдилася.

«Небо над Львівщиною залишилось спокійним»,

– зазначив він.

Максим Козицький  повідомив, що вперше, відколи Львівщина почала приймати на тимчасове проживання людей з інших областей, вимушені переселенці, які б потребували тимчасового прихистку, за добу не зголошувалися.

За його словами, на всіх переходах Львівщини кордон на виїзд за добу перетнули майже 20 тисяч осіб.

Також він повідомив, що через західний кордон з України виїхали 35 тисяч людей. Повернулися – 36 тисяч громадян України.

На пунктах пропуску є черги із транспортних засобів: «Рава-Руська» та «Шегині» – вантажівки в обох напрямках; «Грушів» – легкові автомобілі та автобуси на в’їзд; «Смільниця» – легкові автомобілі на в’їзд; «Краківець» – легкові автомобілі та автобуси на в’їзд, вантажівки по обидві сторони кордону.

Поліція опрацювала 1360 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

Голова ОВА Максим Козицький закликав мешканців бути обачними, оскільки на Стрийщині 81-річну жінку вкусила змія. Потерпілу госпіталізували у лікарню. Її стан – середньої важкості.

«Ще 5 пожеж були вимушені ліквідовувати працівники ДСНС через паліїв. Прошу бути особливо обережними у найближчі два дні, оскільки попереджають про надзвичайну (5 клас) і високу(4 клас) пожежну небезпеку»,

– зазначив він.

Нагадаємо, що упродовж 22-23 травня на Львівщині була загроза ракетних ударів з Чорного моря та Білорусі. Завдяки ЗСУ, ракетних ударів по Львівщині рашисти не завдали.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e