У львові  |  19.04.21  |  понеділок
 

Учні початкових класів повернулися за парти

Про це під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

У Львові відсьогодні запрацювали маленькі послаблення карантину: діти 1-4 класів повернулися за шкільні парти, запрацювали непродовольчі ринки та літні майданчики.  Однак учнів старших шкіл повертати за парти не поспішають.

«Відсьогодні діти 1-4 класів повернулися за шкільні парти. Ми вирішили повернути дітей до Великодня до школи. Якщо динаміка буде змінюватись, будемо приймати відповідні рішення. Про учнів старших класів поки мова не йде, бо ми перебуваємо в червоній зоні, які передбачає певні свої правила і обмеження.

Також ми дали маленьке послаблення для непродовольчих ринків. Відсьогодні вони знову працюють, але за особливим протоколом: дистанція, робота на відкритому повітрі.

Окрім того, ми дозволили підприємцям відкривати літні майданчики їх закладів харчування, хоча погодні умови цьому не дуже сприяють. Сподіваємось, що це послаблення дасть імпульс для цієї сфери, адже вона зараз найбільше постраждала. Ми дали закладам послаблення, але виключно на свіжому повітрі і з дотриманням карантинних норм. Але не всі є свідомими. Кожного разу на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС ми караємо тих, хто порушує карантин. До прикладу, вчора стався жахливий інцидент у ресторані в парку ім. Б. Хмельницького, де вчора проводився концерт з великою кількістю людей. Відтак поліція склала протокол, і сьогодні на комісії ми приймемо рішення закрити цей заклад до кінця карантину з усіма відповідними санкціями. Дуже прикро, що люди не розуміють складність ситуації, в якій ми зараз перебуваємо»,

– розповів мер Львова.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах