У львові  |  14.06.19  |  п'ятниця
 

У Яворові з нагоди професійного свята відзначили медиків

У четвер, 13 червня, в місті Яворові на Львівщині відбулася урочиста академія з нагоди Дня медичного працівника, який у цьому році відзначатиметься 16 червня.

У заході взяли участь представники різних професій галузі охорони здоров’я КНП "Яворівська центральна районна лікарня".

Урочиста академія з нагоди Дня медичного працівника проходила в міському Народному домі Яворова. Розпочалась подія з хвилини мовчання, якою медики вшанували пам’ять колег, котрих нині вже немає серед живих.

Грамоти та Подяки лікарям, фельдшерам, медичним сестрам з Яворова та навколишніх сіл вручив головний лікар КНП "Яворівська центральна районна лікарня" Михайло Дмитрів. Також він побажав колегам всіх гараздів.

Голова Яворівської районної ради Володимир Сичак та заступник голови Яворівської РДА Назар Сойко, звертаючись до присутніх наголосили на пошануванні та необхідності професії медика, яка була, є та залишиться такою споконвіку.

Керівники Яворівщини вручили Грамоти від районної ради та райдержадміністрації медичним працівникам за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району та з нагоди Дня медичного працівника.

За сумлінну працю подякував медикам мер Яворова. Разом із лідером молодіжного руху на Яворівщині, депутатом Яворівської міської ради Ігорем Грабовським, міський голова відзначив нагородами найкращих представників однієї з найважливіших професій.

У цьому році День медичного працівника відзначається 16 червня.

 

 

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 627

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах