У львові  |  07.12.18  |  п'ятниця
 

У центрі Львова буде реконструйована ще одна пам'ятка архітектури

На горищі пам’ятки архітектури на вул. Поповича, 9 у Львові дозволили провести ремонтно-реставраційні роботи з метою пристосування його під адміністративні приміщення.

7 грудня виконавчий комітет Львівської міськради видав відповідні містобудівні умови та обмеження для реконструкції. Проводити її буде ТзОВ "Інститут соціальних технологій".

Дах будинку №9 на вул. Поповича, за словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, планують переробити на дворівневі адміністративні приміщення. Добудов на пам’ятці архітектури, як запевнив головний архітектор, не буде.

Реконструкція будинку, згідно пояснень Юліана Чаплінського, буде полягати у  пристосуванні мансардного поверху під приміщення. Тобто з даху зроблять приміщення, збільшивши його площу. До реконструкції площа мансарди складає 1414 квадратних метрів, а після неї становитиме 2087 квадратних метрів. Збільшення площі даху, за словами Юліана Чаплінського, буде за рахунок того, що сам дах є високий, без застосування добудови.

Після реконструкції пам'ятка архітектури, згідно встановленому виконавчим комітетом рішенню, не повинна перевищувати 25,2 м у висоту.

Начальниця міського управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко також підтвердила, що з горища можна зробити дворівневі приміщення. Але при цьому, за її словами, вигляд даху зміниться з двору.

Лілія Онищенко розповіла, що вже раніше у цьому будинку хотів доробити житлові квартири попередній власник. Новий власник підійшов до рішення раціонального використання площі будівлі як до пам’ятки архітектури. Враховуючи справді достатню висоту горища, там можна зробити два рівні, за словами Лілії Онищенко, в межах існуючого горища без підняття гребеня даху. Те, що зміниться конфігурація даху з боку двору, компенсується збереженою серединою, і на думку Лілії Онищенко, це можна вважати нормальним.

У межах реконструкції, як видно на візуалізації, ТзОВ "Інститут соціальних технологій" має в планах підняти гребінь даху та облаштувати на ньому оглядові майданчики.

Будинок №9 на вул. Поповича є пам’яткою архітектури місцевого значення, розташованою в межах історичного ареалу Львова.

ТзОВ "Інститут соціальних технологій", за даними аналітичної системи YouControl, був заснований у 2000 році та  зареєстрований саме на вул. Поповича, 9. Засновником компанії є ТзОВ "Атлант Інвест Захід", власницею якого є Сюзанна Кімакович з Дрогобича.

Основним видом діяльності ТзОВ "Інститут соціальних технологій" є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Статутний капітал компанії становить більше 1,5 мільйонів гривень.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах