У львові  |  12.10.18  |  п'ятниця
 

У Шевченківському гаю у Львові буде інформаційно-освітній центр

9 жовтня Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького підписав договір на будівництво інформаційно-освітнього центру.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на систему закупівель Prozorro. 

Будівництво буде вести ТОВ "Будкомінвестиція" за 28,2 млн грн. У тендері крім цієї компанії взяли участь ТОВ "Грантзахід" та ТОВ "Будівельна компанія "Прогрестехбуд". Ціна "Будкомінвестиції" була в середньому на 1,2 млн грн. нижчою від цін конкурентів, які не знижували під час торгів своїх пропозицій. 

На будівельних роботах компанія-переможець заробить 926 тис. гривень, а на зарплати працівникам піде 1,7 млн. гривень.

З 2014 року ТОВ "Будкомінвестиція" працює на ринку. Її засновник, є мешканець села Майдан Жовківського району Андрій Кучма, балотувався до Верховної ради від Радикальної партії Олега Ляшка у 2014 році, а через рік − до Львівської обласної ради від партії "Народний контроль". З депутатством у підприємця не склалось. 

13 серпня цього року У планах Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького входить збудувати три нові об’єкти. Серед них адміністративний корпус музею, фондосховище та інформаційно-освітній центр. У цьому році, 13 серпня, ці місця були освячені. 

Інформаційно-освітній центр збудують вже у цьому році, інші об'єкти наразі у процесі проектування.

Раніше інформаційно-освітній центр називався "Візит-центром", і на його території запроектували кав’ярню. Це викликало дискусія щодо її доцільності на території музею, і проект був заморожений на кілька років.

Також, коли збудують нову адміністративну споруду для музею, стара будівля повернеться  Українській греко-католицькій церкві, а саме Свято-Іванівській Лаврі. Вона по пправу їй належить ще з часів митрополита Андрея Шептицького. 

Також коло нового інформаційно-освітнього центру буде облаштований паркінг на 53 паркомісця.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах