У львові  |  29.05.20  |  п'ятниця
 

У мікрорайоні Під Голоском у Львові заборонили видавати дозволи на будівництво

Виконком Львівської міської ради тимчасово не видаватиме містобудівні умови і обмеження на нове будівництво у мікрорайоні «Під Голоском».

Таке рішення виконком прийняв під час засідання 29 травня через критичну ситуацію з інфраструктурою в цьому районі, передає “Захід.нет”.

Згідно із рішенням виконкому, мерія тимчасово не видаватиме містобудівні умови і обмеження на нове будівництво у мікрорайоні Під Голоском та перестане вносити зміни у детальний план території (ДПТ) цього району. Зазначимо, що саме внесення змін у детальний план цієї території дозволяли передбачати нові ділянки під будівництво.

Заборона на нове будівництво у районі Під Голоском триватиме доти, доки мерія не затвердить єдиний ДПТ для цілого району і не внесе зміни у зонінг. За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, управління архітектури та урбаністики ЛМР має підготувати комплексні зміни до зонінгу Шевченківського району, які передбачатимуть покращання соціальної, рекреаційної, спортивної та інженерно-транспортної інфраструктури житлового району Під Голоском.

Зубач також повідомив, що наступного тижня будівельна компанія «Нова оселя» почне будувати новий виїзд з мікрорайону на вул. Варшавську. Ще одну дорогу планує збудувати компанія «Ріел».

Мікрорайон Під Голоском розташований у Шевченківському районі міста. Загальна площа мікрорайону — 168 гектарів. Протягом останніх років цей район активно розбудується багатоповерхівками. Забудовники отримують нові ділянки під будівництво завдяки внесенню змін в затверджений ще у 2013 році детальний план території «Під Голоском».

Мешканці району постійно скаржаться на занадто щільну забудову, відсутність шкіл і садочків, а також відсутність транспортної і спортивної інфраструктури та зелених зон. Також мешканці скаржаться, що забудовники не виконують своїх зобов’язань щодо будівництва освітніх закладів та прокладання нових доріг.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах