У львові  |  24.06.18  |  неділя
 

У мережі обговорюють крадіжку грошей на дипломах у Львові

Випускники Львівського національного медичного університету підозрюють, що гроші, які вони здали на виготовлення сучасних дипломів, потрапили у кишені керівництва.

Кожному з випускників дістався лише аркуш паперу формату А4, роздрукований на кольоровому принтері (включаючи "мокру печатку" і підпис керівника).

Про це повідомляє спільнота Варта-1.

Згідно з інформацією, кожен із випускників здав 219 гривень для виготовлення дипломів. Загалом у цьому році університет випустив 1008 фахівців. Тобто, загальна сума, яку зібрало керівництво зі студентів перевищила 220 тисяч гривень.

"Що справді було ударом в спину це омріяний диплом - листок А4, папір для фотографій, без водяних знаків чи голорафічних наліпок, на якому мокра печатка на підпис ректора видрукувані комп'ютером (були складовими шаблону диплому), себто і ректор полінувався підписати власноруч і хто там відповідальний полінувався поставити печатку. Все. Дешевий кусок паперу. Ну добре, недешевий, бо кожен платив 219 грн за диплом. 219 грн за туалетний папір, навіть не заламінований. От, а тепер рахуйте, згідно з офіційними даними університет у 2018 році закінчили 1008 студентів і кожен сплатив по 219 грн за якийсь міфічний "диплом" (собівартість якого приблизно 13 грн). Шляхом нескладних математичних розрахунків виходить 221 тис. грн. А тепер питання: Куди поділися ці гроші?",

- повідомляє один з випускників на умовах анонімності, передає Варта-1.

Відзначимо, що в самому Львівському національному медичному університеті цю інформацію поки не коментували і не спростовували.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах