У львові  |  10.04.14  |  четвер
 

У Львові з'явився соціальний мультиспортивний зал

На території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, що на вулиці Вахнянина, 29, відкрили соціальний мультиспортивний зал. Відвідувати його львів'яни можуть з 10-го квітня.

Спортзал спорудили завдяки активістам і небайдужим мешканцям на доброчинні пожертви львів'ян та підприємств міста.

"Після підготовки озера для тренувань з водного туризму, літнього майданчика для паркуру та будівництва відкритого скеледрому, ми відчули, що нам дуже бракує місця для занять у холодну пору року…Тоді і спала на думку ідея створити власний тренувальний майданчик. А оскільки вільного приміщення на Погулянці не було, дійшли до висновку, що це чудова нагода створити його, враховуючи потреби усіх секцій",

- зазначив Тарас Білошицький, президент ЛМГО "Туристсько-спортивний Клуб "Манівці", ідейний натхненник та керівник проекту побудови залу.

На 330-и квадратних метрах встановлено скеледром, батут, татамі, поролонову яму і майданчик для брейкдансу, паркуру, акробатики, а також слеклайни. Таке заповнення однієї площі поки що не має аналогів в Україні.

Зазначимо, що заняття у більшості секцій коштують 50 гривень на місяць. Для дітей з неблагополучних сімей — безкоштовно. Жодних обмежень за віком нема.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 3006

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах