У львові  |  15.05.20  |  п'ятниця
 

У Львові затримали шахраїв, що незаконно заволодівали нерухомістю

Вчора, 14 травня близько 19:30 у Львові відбулося затримання осіб. Про це інформує голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич.

Затримали осіб на вул. Городоцькій 25. Поліцейські провели спецоперацію із затримання групи осіб, причетних до шахрайства з нерухомістю.

Йдеться про незаконне відчуження упродовж останніх п’яти років значної кількості нерухомості у Львові та Львівській області, а також Києві та Рівному. Також відомо, що паралельно у цій справі проводяться обшуки у Львівській області та в інших областях.

Як повідомила прокурор Львівщини Ірина Діденко, 4 жителів Львівщини попередньо змовившись, перереєстровували квартири на себе та згодом – продавали. Шахраї відстежували квартири, у яких власники перебувають за кордоном та виготовляли несправжні документи.

Таким способом чоловікам вдалось заволодіти 7 об‘єктами нерухомого майна у Галицькому, Франківському, Шевченківському та Личаківському районах м.Львова та отримати майже 5 млн грн від продажу цих квартир добросовісним набувачам. Повертаючись додому справжні власники виявляли, що їх майно вже перереєстроване на інших людей. Водночас, ті, хто купив житло, вперше бачили справжніх власників та розуміли, що їх ошукали.
Ймовірним зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e