У львові  |  10.11.18  |  субота
 

У Львові затримали п'яним як чіп лідера партії "Сила людей"

У крові відомого політика знайшли критичну дозу алкоголя. Ковтун намагався підкупити свідків, а після оформлення протоколу просто сів за кермо і поїхав, але його знову наздогнали.

Нетверезого політика ловила поліція разом із активістами громадської організації "Pitbull Lviv".

Повідомляється, що активісти побачили Віталія Ковтуна о 3 годині ночі біля клубу "Де Люкс", коли його дівчина намагалася заштовхати його до машини, оскільки сам себе контролювати він був не в змозі. Не дивлячись на це, він все одно сів за кермо і поїхав. Активісти викликали патрульних поліцейських, які затримали п'яного водія на перехресті вулиць Стрийська-Наукова та перевірили на "драгері" на алкоголь. Сам Ковтун не заперечував пройти експертизу, що правда прилад показав 2.5 проміле - це означає, що суб'єкт ледве може пересуватися самотужки.

На місці знайшлися свідки, яким політик пропонував гроші, щоб вони відмовилися свідчити проти нього. І навіть після того, як поліція склала протокол і сказала, що він не має права поки сідати за кермо, він все одно дочекався, допоки всі розійдуться і знову поїхав на своєму "Нісані". На щастя, активіст ГО "Pitbull Lviv" наздогнав його і знову викликав поліцію. На Ковтуна оформили другий протокол.

Нагадаємо, що у Львові п'яна жінка везла в багажнику трьох дітей. Пізно ввечері 26-го жовтня на вулиці Липинського патрульна поліція зупинила автомобіль Mercedes-Benz, в багажному відділенні якого були діти.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах