У львові  |  10.10.19  |  четвер
 

У Львові виступив легендарний оркестр військово-повітряних сил США

9 жовтня до Дня захисника України, у Львівській опері виступив легендарний оркестр військово-повітряних сил США в Європі The USAFE Band.

Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Музикантів привітав заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

ʺЩиро вітаю наших поважних гостей на Львівщині. У цей гарний вечір нас об'єднала культура. Приємно, що ми маємо якісну спіпрацю із Сполученими Штатами Америки не лише у військовій сфері. Бажаю усім присутнім хорошого настрою та отримати справжню насолоду від музики, яка сьогодні лунатиме. Слава Україні!ʺ, - зазначив Іван Собко.

Український тур The USAFE Band 2019 – це серія культурних подій, що зміцнюють дипломатичне партнерство Сполучених Штатів Америки і України, спрямоване на підтримку суверенітету, демократії та безпеки.

Під час заходу зі сцени прозвучали знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, Бінга Кросбі і Елвіса Преслі. Також глядачі мали змогу насолодитись американським джазом часів Другої світової війни, а також почути версії українських патріотичних пісень ʺМногая літаʺ, ʺЧервона калинаʺ, ʺЛента за лентоюʺ

Зазначимо, тур оркестру під назвою ʺМузика свободиʺ триватиме до 19 жовтня та охопить, окрім Львова, ще 5 міст України. У кожному місті музичні посли планують зустрічі з представниками української культури, нові арт-колаборації та майстер-класи для юних музикантів.

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах