У львові  |  11.10.18  |  четвер
 

У Львові викрито мережу порностудій

Поліція знайшла шістьох дівчат, студенток місцевих вишів, які як веб-моделі розповсюджували продукцію порнографічного характеру.
9 жовтня працівники управління у боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людей, та слідчого управління ГУ Нацполіції у Львівській області припинили діяльність мережі порностудій, яка працювала у Львові.
 
Про це інформує Нацполіція області.
 
Правоохоронці встановили особи зловмисників, причетних до організації незаконного бізнесу. Це були місцеві жителі віком від 22 до 24 років.
 
Обшуки було проведено одночасно за шістьма адресами, під час яких виявлено та вилучено комп'ютерну техніку, веб-камери, мобільні телефони, еротичні гардероби, готівкові кошти та банківські картки.
 
У двох "офісах" поліція виявила дівчат, студенток місцевих вишів, які як веб-моделі безпосередньо займалися розповсюдженням продукції порнографічного характеру.
"Між організаторами мережі були чітко розподілені функції. Один з них займався організаційними, господарськими та фінансовими питаннями, адмініструванням діяльності студій. Другий - підбирав персонал, консультував дівчат, вів бухгалтерський облік. Ще двоє стежили за справністю обладнання, підшукували кадри в соціальних мережах, вчили розміщувати відеоматеріали на спеціальних сайтах в Інтернеті", - пояснили в поліції.
Трьох організаторів затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про обрання для них запобіжного заходу.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). Скоєння цього злочину карається позбавленням волі на термін від трьох до семи років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 
Досудове розслідування наразі триває.
 
 
 
 

Коментарі (12) перегляди: 1453

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах