У львові  |  28.07.20  |  вівторок
 

У Львові встановлюють питні фонтани за 587 тисяч гривень (фото)

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

МКП «Львівводоканал» розпочало встановлення питного фонтану на площі Ринок. Майбутній фонтан на площі Ринок буде дворівневим – ним зможуть користуватися люди з обмеженими можливостями, діти. 

Загалом місто планує встановити 5 питних фонтанів у центральній частині міста.

Вони будуть двох типів — чотири дворівневі та один трирівневий із чашею для собак чи котиків.

“Вода до питного фонтанчика потраплятиме переважно із підземних джерел свердловин поблизу міста Стрий, тому львів’яни та гості міста матимуть змогу на площі Ринок з фонтану напитися чистої артезіанської води.”

– йдеться у повідомленні.

Загалом місто планує встановити п’ять питних фонтанів у центральній частині міста:

на площі Митній
поруч із пам’ятником Тарасу Шевченку
поруч із Пороховою вежею
поруч з Оперним театром.

“Питні фонтанчики вартували місту 587 тисяч гривень. Наші працівники зараз саме встановлюють конструкцію фонтанчика та прокладають водовідведення для нього. Дизайн фонтанів погодило міське управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради. Готовий фонтанчик на Площі Ринок буде передано на баланс Галицької районної адміністрації для подальшого обслуговування.

Після завершення монтажних робіт фонтанчик тестуватимуть, а воду додатково перевірять у нашій лабораторії. Роботи на площі Ринок орієнтовно мають завершити до 4 серпня”,

– зазначили в ЛМКП "Львівводоканал".

Загалом усі 5 фонтанів виготовлено з нержавіючої сталі й вони є стійкими до вандалізму. Важливо, що львів’яни не контактуватимуть губами з металом фонтанчиків — стійкий потік води дозволить напитися без контакту із краном, що важливо в умовах карантину.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах