У львові  |  16.10.19  |  середа
 

У Львові відновить роботу один з найстаріших кінотеатрів

У центрі Львова відновлять роботу одного з найстаріших кінотеатрів. Кінотеатр, який не працював понад 13 років, перетворять у сучасний культурний простір.

Львівська міська рада планує відновити діяльність кінотеатру імені Б. Хмельницького, який не працює уже більше 10 років. Для цього депутати міськради під час засідання сесії 10 жовтня погодили інвестиційний проект "Створення просвітницького, культурно-розважального кінопростору".

Як йдеться у пояснювальній записці до ухвали, мова йде про три поверхи приміщення загальною площею 550 м2 на вул. Хмельницького, 11. Після ліквідації кінотеатру імені Хмельницького у 2007 році приміщення за цією адресою пустують.

Інвестор, якого у подальшому обере міська рада на конкурсі, отримає приміщення кінотеатру в оренду на 30 років. Протягом перших трьох років інвестор повинен провести ремонтні роботи та відновити функціонування кінотеатру. У приміщеннях не лише проводитимуть кінопокази, але й показуватимуть п'єси, вистави, проводитимуть воркшопи та виставки.

У новому кінотеатрі облаштують кінозал на близько 70 глядачів. Окрім того, тут планують обладнати мультифункційний хол для проведення конференцій, семінарів та майстер-класів. Одне з приміщень кінотеатру обладнають під шоурум для презентацій, ще одне – під коворкінг. У приміщення нового кінотеатру також планується облаштувати фотостудію для проведення зйомок.

Довідка. Кінотеатр на вул. Хмельницького, 11 працював з 1913 року. Він кілька разів змінював назву: "Сфінкс", "Мева", "Адрія", "Кінотеатр ім. 17 Вересня". З 1949 року називався "Кінотеатр ім. Б. Хмельницького". У 1990-х рр. основу репертуару становили стрічки індійського виробництва. У 2007 році Львівська міськрада ліквідувала цей кінотеатр.

587b59249f82faeebed1843ac8a197fc.jpg

Про це повідомляє lviv.sq.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах