У львові  |  15.03.19  |  п'ятниця
 

У Львові відкрився новий спортивно-розважальний комплекс Spartak

У п'ятницю, 15-го березня, на вулиці Гетьмана Мазепи, 1Б у Львові офіційно запрацював новий спортивно-торгово-розважальний центр "Спартак".

Новий комплекс займає коло 23 тисяч квадратних метрів орендної площі. У ньому вже запрацювали кінотеатр Multiplex, який має 7 залів, мережа продуктивних супермаркетів "Сільпо" і спорткомплекс Sportlife, оснащений басейном олімпійського стандарту.

Початок будівництва Spartak припав на 2016 рік. 15 березня відкрилась перша чергу будівництва, а продовження будівництва розраховане на 2020 рік. У першому кварталі наступного року почнеться друга черга будівництва. На її стадії, зокрема, зведуть льодову арену, яку мають здати в експлуатацію у першому кварталі 2022 року.

Крім великої льодової арени у другій черзі будівництва зведуть двоповерховий мультифункціональний комплекс та дві офісні будівлі висотою 10 поверхів. Також збудують дитячий розважальний центр на 2000 квадратних метрів і паркінг на 600 автомобілів.

Будівництвом Spartak займається ТзОВ "Львівбудмакс-Інвест". На будівництво  льодової арени з мультифункціональним комплексом та офісними приміщеннями компанія затвердила містобудівні умови та обмеження на засіданні виконавчого комітету 6 липня 2018 року.

ТзОВ "Львівбудмакс-Інвест", згідно з даними ЄДР, зареєстрована у Львові. Її власником є Орест Макогоненко, який також є керівником ТРЦ "Роксолана", розташованого на площі Соборній у Львові. Торговий центр належить доньці та дружині нардепа Ярослава Дубневича Роксолані Портко та Наталії Дубневич. Кінцевим бенефіціарним власником ТЗОВ "Львівбудмакс-інвест" є Наталія Дубневич. 

  

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1366

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах