У львові  |  29.05.14  |  четвер
 

У Львові відкрився економічний форум «Україна-Канада»

Форум стане головною подією ділового співпраці України та Канади в цьому році.

Форум організований Львівською торгово-промисловою палатою спільно з Канадсько-українською торговою палатою за підтримки урядів провінції Онтаріо та Саскачеван, а такожі Посла Канади в Україні Троя Лулашника, Львівської ОДА та Львівської міськради.

У форумі беруть участь ключові особи бізнесу обох країн – президенти Торгово-промислової палати України та регіональних торгово-промислових палат, представники місцевої влади, міжнародних організацій, експерти, а також керівники українських і канадських підприємств, які працюють у сферах сільського господарства, ІТ-технологій, фінансів, енергетики, будівництва.

Під час відкриття форуму президент Канадсько-української торгової палати Зенон Потічний зазначив, що такі форуми зближують бізнесменів обох держав, сприяють розвитку торгівлі та збільшують інвестиції канадського бізнесу в українську економіку.

Перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник зазначив, що сьогодні жодних обмежень для інвесторів місцева влада не виставляє, оскільки Львівщина потребує інвестицій у будь-якій сфері.

«Канадські інвестиції на Львівщину на сьогодні досить незначні і складають понад 20 млн дол. (1,3% від загального обсягу), торговельні відносини складають3-6 млн дол. Але ми сподіваємося, що світ спрямує свій погляд на Львівщину»,

– зазначив Ситник.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 5603

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах