У львові  |  14.06.18  |  четвер
 

У Львові відкрили виставку арт-об'єктів із вторсировини

Тут представлено роботи українських студентів, яким небайдужа тема роздільного збору сміття та проблема нераціонального використання ресурсів.

Сьогодні, 14 червня, у рамках еко-проекту "Друге життя", у "Львіварні" відбулося урочисте відкриття виставки арт-об'єктів із вторсировини. Учасники проекту представили на широкий загал власні арт-інсталяції, виготовлені з пластикових, жерстяних, скляних пляшок, паперу.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

"Минулого року місто Львів офіційно прийняло статегію Zero Waste або "Нуль відходів", яка передбачає сортування і перевикористання відходів. Тобто сьогодні у дуже простий спосіб показано, яким чином пластик може мати друге життя. І не просто життя в переробці, а життя у вигляді мистецьких речей",

- розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Експозиція виставки включає арт-об'єкти з різноманітної вторсировини, а також конструкції, для виготовлення яких учасники використали близько 1000 жерстяних банок, 700 пластикових пляшок, 10 кг скла, 25 кг металу, 150 паперових склянок та 5 кг макулатури.

"Сьогодні понад 90−95% ТПВ іде на полігони, вони не переробляються, не сортуються, і тому важливо, щоб ми на прикладі міст показували успішні кейси",

- додав Москаленко.

Виставка триватиме до кінця червня. Вартість квитка на відвідування виставки, а також до Музейно-культурного комплексу пивної історії "Львіварня" становить 60 гривень.

 
 

Коментарі (3) перегляди: 1083

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...