У львові  |  15.05.13  |  середа
 

У Львові відбудеться перший захід із кінного спорту

Цими вихідними, 18-19 травня, уперше пройде львівський кінний фестиваль «Вихідні верхи», що має на меті розвиток і популяризацію кінного спору в Львівські області.

Організатори заходу також проводять його з метою заохочення до здорового способу життя та надання можливості львів'янам відпочити з родиною активно, корисно й цікаво.

У рамках фестивалю пройде виставка-ярмарок коней, а також кінної амуніції. Будуть представлені кінні школи Львівщини. Відбудуться показові виступи спортсменів на внутрішньому і зовнішньому манежах. Кожен отримає змогу поспостерігати за майстер-класами із верхової їзди й отримати певні навики. Розповідатимуть про те, як правильно утримувати коней і доглядати за ними. На базі «Буревісник» розмітиться містечко ковалів і сувенірів.

Координатор проекту від об'єднання "Самопоміч" Олексій Кучеренко повідомив, що це перший такий захід у Львові. Тож його бажають зробити цікавим та насиченим. Упродовж двох днів гості фестивалю матимуть змогу, окрім згаданого вище, поїздити верхи та в кареті, відвідати тематичні лекції, стати свідками театралізованого кінного шоу і, на завершення – учасниками фотосесії, зазначив Кучеренко.

«Хочемо об'єднати всі кінні школи області, показати найкращих тренерів, спортсменів та коней. Укладаємо збірник, у якому буде перелік шкіл, місць, де можна покататися верхи та відпочити сім'ями», 

- повідомила координатор заходу Ірина Клименко.

Кінний фестиваль «Вихідні верхи» відбудеться на території кінно-спортивної школи бази «Буревісник», що знаходиться на вул. Стрийській, 119.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 9521

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...