У львові  |  15.03.19  |  п'ятниця
 

У Львові відбудеться хресна хода вночі через ліс, села й поля

Під час Екстремальної хресної ходи потрібно буде подолати понад 30 кілометрів.

У ніч з 5 на 6 квітня у Львові вже втретє відбудеться Екстремальна хресна хода, яка пролягатиме через лісову місцевість, села, поля в нічний час і триватиме 10 годин, за які потрібно буде подолати понад 30 км. Її організовує римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ, що в Сокільниках. Темою цьогорічної хресної дороги є «Церква ХХІ століття».

До хресної ходи організатори запрошують усю молодь Львова:  

«Особливістю цієї Хресної дороги є її проведення. Учасники впродовж усього шляху зберігають мовчання, роздумуючи про Слово Боже, відбувається вона у нічний час та, зазвичай, шлях пролягає через лісову місцевість, села, поля тощо. Великим пріоритетом цієї ходи є зустріч з самим собою, адже в буденності ми рідко стаємо перед самими собою такими, якими ми є насправді. Така зустріч часто стає перемінною у житті людини, адже відкриваються такі речі, які важко побачити за призмою різних справ та обов’язків».

Після завершення хресної ходи на всіх учасників чекає спільний чай.

Докладнішу інформацію можна дізнатися в організаторів у Фейсбук на сторінці парафії святого Йоана Павла ІІ.

Нагадаємо, що 31 березня у Львові відбудеться традиційна загальноміська хресна хода, яка вирушить від храму святого Архистратига Михаїла на вулиці Винниченка, 22 і пройде вулицями міста до Архикатедрального собору святого Юра.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах