У львові  |  16.08.18  |  четвер
 

У Львові відбудеться фінал конкурсу найкращого вчителя України

У конкурсі за звання найкращого вчителя України беруть участь двоє львів’ян. Переможець конкурсу отримає винагороду 250 тис. грн.

До півфіналу конкурсу Global Teacher Prize Ukraine увійшли двоє львівських вчителів. Серед них, за офіційним повідомленням конкурсу, викладач музики спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької Тарас Ільчук та викладач інформатики СЗШ №18 Андрій Олексишин. Вони увійшли у ТОП-50 вчителів у рамках конкурсу.

Львівська область теж має двох представників на півфіналі конкурсу. Це вчителька української мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Добротвір Олеся Браташ та вчителька інформатики, літературного читання та української мови у початковій школі Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Анна Савіцька.

ТОП-10 вчителів буде обирати журі 31 серпня. Журі, до складу якого входять представники EdCamp, EdEra, Microsoft, Impact Hub Odessa, !FEST/Школа вільних і небайдужих, Цифрове видавництво MCFR, визначить 10 фіналістів.

Фінал конкурсу відбудеться у вересні у Львові. На ньому визначать переможця і вручать нагороду у розмірі 250 тис. грн.

Global Teacher Prize – це світовий конкурс учителів, які зробили видатний внесок у професію. Ініціатором Національної премії в Україні у 2017 році виступила громадська спілка "Освіторія". Мета конкурсу полягає не тільки у популяризації новаторських підходв в освіті, а й підняттті престижу професії. Минулого року найкращим вчителем України став Пауль Пшенічка з Чернівців.

У 2016 році вчителька з Кропивницького Ганна Дудич вийшла у фінал всесвітнього конкурсу Global Teacher Prize. Вона потрапила у топ-50 кращих у світі педагогів.

  
 

Коментарі (1) перегляди: 907

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах