У львові  |  26.09.18  |  середа
 

У Львові вчителі отримають 10 % надбавки коштів до своїх зарплат

Львівська міська рада виділила 5,8 мільйонів гривень для працівників закладів освіти.
Як повідомлено у прес-службі львівської міської ради, виділено додаткові кошти (5,8 млн грн) з міського бюджету для виплати вчителям, на яких не поширюється освітня субвенція.
"Для виплати 10-відсоткової надбавки за складність та напруженість педагогічним працівникам дошкільних та позашкільних навчальних закладів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, місто виділило 5,8 мільйона гривень. Доплату отримають понад 3500 працівників закладів освіти", - йдеться у повідомленні.

Відповідно до роз'яснень департаменту гуманітарної освіти ЛМР, від 2015 року педагогам оплачують за їх працю з освітньої субвенції. Однак, під час розрахунку її формули, не надали значення: поділу класів на групи для вивчення окремих предметів, фінансуванню груп продовженого дня, підвищенню посадових окладів освітян, які з 1 січня 2018 року утримуються за рахунок коштів освітньої субвенції на 10 відсотків.

Представники Міністерства фінансів розрахували обсяг видатків освітньої субвенції на освіту міста Львова на 2017 рік, беручи до уваги кількість учнів, які навчалися у львівських освітніх закладах. Вони визначили, що з міського бюджету було спрямовано 151 млн грн для покриття усіх видатків.

Зважаючи на те, що з 1 січня 2018 року урядовці підвищили на 10 відсотків посадові оклади педагогічним працівникам, які утримуються за рахунок коштів освітньої субвенції, але не прийняли рішення щодо збільшення посадових окладів педагогам, яких фінансують за рахунок коштів із місцевого бюджету.

Тому Львівська міська рада вирішила виділити 5,8 млн грн для встановлення 10-відсоткової надбавки за складність і напруженість освітянам дошкільних і позашкільних навчальних закладів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл. 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах