У львові  |  11.10.18  |  четвер
 

У Львові цієї неділі перекриють рух транспорту

14 жовтня з нагоди вшанування пам'яті героїв УПА відбудеться "Марш захисників України" на честь створення Української повстанської армії.

У Львові цієї неділі, 14 жовтня, з нагоди вшанування пам'яті героїв Української повстанської армії від 16:00 до 18:00 відбудеться "Марш захисників України" на честь створення Української повстанської армії.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Марші візьмуть участь понад 1200 військовослужбовців зі всієї Львівщини, учасники АТО та ООС, ветерани УПА, волонтери реконструктори в одностроях УПА та козацькі громадські організації.

"До маршу будуть долучені, окрім учасників АТО, також волонтери і добровольці", - повідомила директор департаменту з питань культури, національностей і релігії Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Учасники маршу пройдуть за таким маршрутом: вул. Винниченка (біля пам'ятника В. Чорноволу) → вул. Підвальна → вул. Руська → площа Ринок → площа Катедральна → вул. Памви Беринди → проспект Свободи → вул. П. Дорошенка → площа Шашкевича → вул. С. Бандери → площа перед пам'ятником С. Бандері.

Після Маршу проїде колона з 55 одиниць техніки та озброєння.

Відповідно до цього маршруту буде ситуативне перекриття руху транспорту до 10 хвилин.

Нагадаємо, що в неділю відзначають релігійне свято Покрови, а також День захисника України, День українського козацтва та річницю створення УПА.

 

 
 
 

Коментарі (3) перегляди: 873

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах