У львові  |  15.08.19  |  четвер
 

У Львові шукають керівника управління транспорту

Від березня 2017 року обов’язки керівника управління транспорту виконує Олег Партика.

Львівська міськрада оголосила конкурс на посаду керівника управління транспорту.

Відповідне оголошення оприлюднили на сайті ЛМР. 

Серед вимог до кандидата – вища освіта у галузі автомобільного господарства, стаж роботи за фахом – не менше трьох років та післядипломна освіта за державним управлінням. Крім цього, до кандидатів висунули й додаткові вимоги: стратегічне бачення розвитку транспортної системи міста та досвід роботи на керівних посадах в автомобільній галузі.

Документи від кандидатів прийматимуть до 13 вересня. Конкурс планували оголосити ще торік. Тоді, за словами заступника міського голови з безпеки міста Сергія Бабака, конкурс мали оголосити, якщо знайдеться кілька кандидатур, які будуть здатні курувати транспортний напрямок міста.

У вересні 2017 року у Львові оголосили конкурс на посаду керівника управління транспорту, на який подалося два кандидати. Пізніше один із них зняв свою кандидатуру. У листопаді на вакансію претендував єдиний кандидат, але він не склав іспит, в результаті чого конкурс завершили.

Від березня 2017 року обов’язки керівника управління транспорту виконує Олег Партика, який раніше був головним спеціалістом управління, пізніше – заступником начальника. Попередній керівник Віктор Щир подав у відставку, пояснивши своє рішення проблемами зі здоров’ям.

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах