У львові  |  09.08.18  |  четвер
 

У Львові реалізували п'ять з 38-ми проектів громадського бюджету

Керівник секретаріату ЛМР Юрій Лукашевський запевнив, що є позитивна динаміка реалізації проектів громадського бюджету Львова.

Про це розповіли на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

У період 2017-2018 років було визначено 38 проектів – переможців громадського бюджету. З них п’ять уже реалізовано, 31 реалізується згідно з затвердженими графіками, тільки щодо двох є відставання від графіку із об’єктивних причин. Про це повідомив на загальноміській апаратній нараді ЛМР начальник управління "Секретаріат ради" Юрій Лукашевський. 

На порталі депутатів також поінформували, що серед реалізованих – чотири проекти, де розпорядником коштів є управління освіти ЛМР. Це, зокрема, проект №29 "IT-лабораторія в СЗШ № 98"", проект №32 "Доброю дорогою до найкращої школи №32", проект № 84 "Учнівська парта як запорука здоров'я", проект №104 "Відеоспостереження як один з елементів безпеки школи". Розпорядником коштів ще одного реалізованого проекту є Галицька районна адміністрація. Це проект №43 "Технічна модернізація та енергозбереження для "Пласту" у Львові".

Загалом, як зазначив Юрій Лукашевський, ситуація з об’єктами на 2017-2018 роки є нормальною. Дещо гіршою  ситуація з проектами, перехідними за 2016-2017 років. З перехідних 20 об’єктів вже реалізовано п’ять, ще 13 знаходяться на стадії реалізації, з них два потребують більшої уваги виконавців. Також  два проекти не будуть реалізовані з об’єктивних причин. 

На інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради також повідомляють, що вже через тиждень, з 15 серпня, розпочнеться третій "сезон" громадського бюджету Львова. Стартує подача проектів. Мешканці зможуть подавати свої ідеї до ЛМР.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 375

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах