У львові  |  14.01.19  |  понеділок
 

У Львові пройде ювілейне Свято пампуха

На Водохреща, 19-20 січня у місті, а точніше в Музеї народної архітектури та побуту проведуть традиційний, а цьогоріч ще й ювілейний фестиваль.

Його назва - Свято пампуха. Музей народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького знаходиться на вулиці Чернеча Гора. У вказані дні,  із 12:00 до 18:00 усі бажаючі зможуть потрапити на фестиваль, інформує прес-службі Львівської міської ради.

Організатори зазначають, що на Святі пампуха можна буде почастуватися та придбати свіженьку випічку як від талановитих господинь так і від виробників. А ось обрати собі особливого смаколика зможе кожен, оскільки спектр начинок у пампухів дуже різний: мак, горіхи, ружа, повидло, шоколад, згущене молоко та інші. Також організатори обіцяють і веселі цікавинки та розваги -  посеред галявини стоятиме високий стовп із подарунками, спробувати дістати які зможуть усі, хто забажає. 

Також в рамках свята пройде й традиційний конкурс із поїдання пампухів на швидкість. Іще пройде конкурс на кращі костюми для вертепу, виступи народних ансамблів та ряд різноманітних змагань. А вздовж усієї території музею знаходитиметься великий пампуховий ярмарок.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах