У львові  |  25.09.18  |  вівторок
 

У Львові пройде Український Жіночий Конгрес

28 вересня у Львові вперше відбудеться Український Жіночий Конгрес. Подію зініціювало міжфракційне депутатське об’єднання у Верховній Раді України "Рівні можливості".

Про це повідомили у Львівському прес-клубі.

У Конгресі візьмуть участь 100 представниць Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей. Для того, щоб обмінятись досвідом, на Конгрес запросили також учасниць із Донецької, Запорізької та Луганської областей.  

Запрошені до участі в Конгресі представляють об’єднані територіальні громади, органи місцевого самоврядування, державні органи влади, а також є громадськими активістами й активістками.

Учасниками Конгресу будуть Альона Бабак, Світлана Войцеховська, Марія Іонова, Олена Кондратюк. Вони є народними депутатами, співголовами МФО "Рівні можливості". Також до участі у заході задіяні депутатки-мажоритарниці Ірина Подоляк, Оксана Юринець. 

У рамках Конгресу до дискусій залучені віце-прем’єр-міністер з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка і міський голова Львова Андрій Садовий. 

Робота конгресу буде розгортатись у трьох форматах: дискусійна платформа, публічні лекції з обговоренням та "жива бібліотека".  

На дискусійній платформі будуть обговорювати питання впливу ґендерної рівності на суспільство. Будуть підніматись проблеми, що виникають внаслідок ґендерної дискримінації, даватись вдповіді на питання забезпечення рівності прав та можливостей жінок і чоловіків та їх переваг для суспільства і утвердження принципів недискримінації. 

На публічних лекціях будуть обговорювати тему уникнення ґендерних дисбалансів у соціально-економічній сфері в Україні. Зокрема, буде йтись щодо ґендерно орієнтованого бюджетування, завдяки якому відкриються нові можливості для українок в бізнесі.  

Формат платформи "жива бібліотека" передбачає інтерактивне спілкування учасників зі спікерами-"живими книгами". Під час цього спілкування учасники будуть поділені на групи, які зможуть почергово спілкуватсь.

Партнерами Українського Жіночого Конгресу у Львові є Національний Демократичний Інститут, Агентство США з міжнародного розвитку, Структура ООН Жінки, Проект "Ґендерне бюджетування України", Представництво Європейського Союзу в Україні, міжнародна організація "Глобал комюнітіз", а також посольства Швеції, Норвегії і Данії в Україні та Фонд розвитку ефективного врядування Великої Британії. 

Також з 7 по 8 грудня у Києві пройде Другий Український Жіночий Конгрес. У ньому візьмуть участь перші особи держави, іноземні гості, міжнародні місії, представники бізнесу, громадського сектору та медіа.

 

 
 

Коментарі (2) перегляди: 976

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах