У львові  |  23.10.18  |  вівторок
 

У Львові пройде наймасштабніша молодіжна конференція

Молодіжна конференція YouthSpeak Forum Lviv, що стане наймасштабнішою цієї осені, відбудеться у Львові вже 27 жовтня.

Це буде третя конференція, яку організовує AIESEC. Перші два роки конференція проходила в Києві, а у цьому році вперше відбудеться у Львові. До участі у конференції залучена активна молодь, громадські організації, представники державного та бізнес секторів. За очікуваннями у коонференції будуть задіяні більше 200 учасників.

Проект YouthSpeak Forum почався з опитування. Його метою є допомога у визначенні сучасних трендів та основних проблем працевлаштування, самореалізації та розвитку суспільства. Всі ці питання обговорюватимуться на форумі.

У програму форуму включені блоки "Inspire", "Engage" і "Act" як ключові моменти у створенні будь-яких змін. 

Розклад конференції поділений на кілька розділів:

1. POWERFUL TALKS. Про можливості для молоді у державному, громадському та бізнес секторах висловляться лідери думок щодо цієї теми.

2. PANEL DISCUSSION. Проблеми створення нових можливостей для самореалізації молоді і те, чому є сенс залишатись в Україні, обговорять спікери, що задіяні у різних сферах.                  

3. WORKSHOPS. Відбудуться актуальні в плані навичок у 2030 році воркшопи.                         

4. NETWORKING SPACE. Тут учасники зможуть отримають інформацію про всі можливості для самореалізації в громадських організаціях, приватному чи державному секторах.

5. CASES. Компанії, громадські ініціативи та державні установи спроектують ситуації, в яких необхідно визначити і вирішити основні проблеми, які стають на перешкоді їх втілення.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 517

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах