У львові  |  19.04.21  |  понеділок
 

У Львові продовжили опалювальний сезон

Про це інформує “Гаряча лінія міста” у facebook.

У Львові  подачу опалення до будинків вимикати не будуть, а температура теплоносія регулюватиметься відповідно до температури зовнішнього повітря.

“Так, котельні, які забезпечують лише подачу опалення, за необхідності, вдень будуть зупиняти, а ТЕЦ і котельні, які забезпечують подачу опалення і гарячої води, працюватимуть на мінімальних параметрах.Основна підстава для зупинення подачі опалення у будинки – середньодобова температура протягом трьох днів має бути вищою 8 градусів тепла.”

– йдеться у повідомленні.


Такої температури наразі немає і, за прогнозами синоптиків, ще буде холодно.

«Основна підстава для зупинення подачі опалення у будинки – середньодобова температура протягом трьох днів має бути вищою 8 градусів тепла. Такої температури наразі немає і, за прогнозами синоптиків, ще буде холодно. Тому закінчувати опалювальний сезон поки не плануємо.

Проте, ми моніторимо температуру зовнішнього повітря. Зараз робота з подачі опалення організована наступним чином: котельні, які виробляють теплову енергію лише для опалення – на день, за необхідності, зупиняємо, а на ніч включаємо в роботу. Натомість ТЕЦ і котельні, які виробляють тепло і гарячу воду, працюють на мінімальних параметрах. Це все в комплексі дозволяє уникнути перегрівів, економити газ і кошти мешканців.

Відзначу, що у нас у Львові є 186 ІТП, що дозволяє в автоматичному режимі у цих будинках регулювати подачу тепла. Також у нас 98% будинків мають лічильники теплової енергії. Відповідно, якщо мешканці визначать відповідальну людину, то вона може регулювати подачу тепла у будинку, незалежно від теплопостачального підприємства»,

– розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, минулого тижня, 12 квітня опалювальний сезон 2020–2021 р. у Львові продовжили, оскільки з середи прогнозували похолодання.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах