У львові  |  16.04.14  |  середа
 

У Львові презентували триметрову ткану писанку

Писанку "Українська берегиня" розмістили на площі Музейній. Пасхальний арт-об'єкт, заввишки три метри, любуватиме око жителів та гостей Львова протягом усього Великодня.

Ткану писанку створювало близько 30-и львівських учнів та професійних митців. Протягом тижня учасники, не жаліючи своїх рук та часу, виготовляли тканину зі символічними малюнками. Зокрема, на писанці є зображення риби і дерева. Автори кажуть, що заклали у 3-метрове яйце ще й побажання щастя, добра і єдності.

"На цю писанку пішло п'ять кілограмів вовни. Ми ткали лише з натуральних матеріалів. Сподіваємося, що наша писанка стане символом благополуччя та згуртованості",

– розповіла Лілея Квасницька, заступник керівника Дитячої школи народних мистецтв.

У свою чергу, одна з авторок писанки Софія Шкарада зізналася, що їй не важко було працювати на ткацькому інструменті, виготовляючи великоднє яйце. Головне, як зазначає львівська школярка, необхідно мати гарний настрій і бажання вчитися переплітати між собою різнобарвні нитки.

"Я ткала разом з кількома своїми однокласниками. Робили ми це прямісінько у школі. На перший погляд може видатися, що створити такий візерунок є дуже складно. Однак, коли береш до рук нитки, то хочеться експериментувати. Чесно кажучи, я долучаюся до подібної акції вперше. Результатом своєї роботи залишилися задоволеною,

– додала авторка.

Нагадаємо, упродовж Великодніх вихідних, з 19-го по 22-ге квітня, а також на Провідну неділю у Львові для туристів влаштують акцію "Вдвічі більше Львова".

 
 

Коментарі (0) перегляди: 4033

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e