У львові  |  22.05.19  |  середа
 

У Львові з'явиться Асоціація ветеринарів

Львівські ветеринари мають намір створити свою асоціацію.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Найактивніші керівники ветеринарних клінік вперше зібрались у Львові в ЛКП "Лев" з метою об’єднання зусиль у боротьбі зі сказом та складання плану співпраці.

На зустрічі було піднято та обговорено ряд питань. Серед них, зокрема, прийняли рішення створити Асоціацію ветеринарів Львова, під часкарантину в ЛКП "Лев", який зараз триває, допомагати приватним клінікам та веткабінетам у роботі з безпритульними тваринами. Цю практику, як і турботу про безпеку працівників ветеринарної сфери, кращу якість обслуговування та посилення контролю за вакцинацією та реєстрацією домашніх тварин, а також створення умов для безкоштовної вакцинації від сказу в клініках Львова загалом бачать львівські ветеринари у майбутньому.

"Це лише перша зустріч. Тішить, що на неї прийшли керівники та головні лікарі третини ветклінік міста. На наступну зустріч залучимо й решту представників", – сказала директорка ЛКП "Лев" Оксана Кошак.

Вона також наголосила на важливості у готовності до об’єднання для спільної роботи з викликами у ветеринарній сфері сьогодні та обміні досвідом і  консультаціями колег по галузі.

Оксана Кошак зауважила також, що приватні клініки та кабінети готові допомагати з безпритульними тваринами, більше дбати про безпеку працівників, роботу з невакцинованими господарськими тваринами та активізацією процесу їх реєстрації та вакцинації.

На 31 травня, за словами директорки ЛКП "Лев" Оксана Кошак, запланована наступна зустріч, на якій предметно будуть обговорюватись деталі створення спілки ветеринарів Львова.

 

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 535

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах