У львові  |  14.11.19  |  четвер
 

У Львові постане мережа Центрів денного дозвілля для людей поважного віку

Львів співпрацюватиме з Варшавою в роботі з людьми поважного віку та бездомними. Про це домовились під час зустрічі у Львівській міськраді між заступником мера Андрієм Москаленком і Катажиною Лєгєвіч — головою адміністрації району Охота Варшави.

"Ми у Львові працюємо над створенням мережі Центрів денного дозвілля для людей поважного віку, — зазначив Андрій Москаленко. — А орієнтовно 1,5 місяці тому проводили в нашому місті форум, куди з’їхалися керівники всіх організацій, які займаються людьми поважного віку в Україні. Тож зараз нам особливо актуальна співпраця в такому соціальному напрямі".

Як розповіла голова адміністрації Катажина Лєгєвіч, у Варшаві також діє ціла мережа Будинків денного перебування людей поважного віку, де вони можуть з користю провести час, відвідати цікаві заняття, зайнятися спортом, поспілкуватися з однолітками, послухати лекції та випробувати себе у нових видах діяльності. «Нам важливо, щоб вони почувалися потрібними», — зазначила вона. Також у місцевій раді є спеціальна дорадча рада сеньйорів, яка долучається до вирішення проблем міста. Окрім того, за словами посадовиці, на території Варшави є лазні для бездомних, де вони можуть вмитися й одягнутися, діють заклади, де таким людям допомагають знайти роботу й відновити документи. А взимку безхатьки отримують від міста спеціальні пакунки з гуманітарною допомогою.

Водночас за словами Ігоря Кобрина, керівника управління соціальної політи Львівської міської ради,  Львів співпрацює в роботі з людьми поважного віку і з іншими містами Польщі, зокрема — Краковом, який міська делегація відвідала напередодні. «За результатами візиту скажу, що ми рухаємось у правильному напрямку, створюючи центри для людей поважного віку. А ще ми почерпнули багато корисної інформації. Тож зараз нас особливо цікавить ваш досвід щодо того, як такі Центри дозвілля, Центри перебування та денного догляду й заклади з надання паліативної допомоги створюють у Варшаві», — підкреслив він.

Відтак, домовились про подальшу співпрацю й двосторонні візити, а також обмін досвідом між містами у цій сфері.

Про це повідомляє westnews

 
 

Коментарі (2) перегляди: 635

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах