У львові  |  15.11.19  |  п'ятниця
 

У Львові пообіцяли «нагодувати грішми» чиновника, який судиться за втрачену премію

Керівник "Служби у справах дітей" Франківського району Андрій Бояківський вимагає через суд зняття догани і виплати премії у 66 тис. грн.

Про це повідомила журналіст Євгенія Полікарпова на своїй сторінці у Фейсбук. Вона нагадала, за що саме Бояківський отримав догану, а саме виклала у мережу історію про дев’ятирічну школярку Сашу Волкову. За словами Полікарпової, дівчинка була змушена самотужки доглядати за паралізованою мамою та безногою бабусею.

“Жила дитина в умовах, гірших, аніж у хліву, – пише журналістка. –  Сашу знайшли волонтери. Вони й допомогли сім’ї: зробили ремонт, купили меблі та вилікували маму. Всі тоді питали: а що ж служба у справах дітей? Виявляється, Франківській відділ цього управління знав про жах, в якому живе Саша. Більше того, особисто приходили до неї, але палець об палець не вдарили, аби допомогти. Чиновники просто приховали, що у них на території існує така сім’я”.

Тепер керівник районної служби Андрій Бояківський судиться з Львівською міською радою, аби з нього зняли догану і виплати премію, яка з лютого вже сягає 66 тисяч гривень. Каже, що порушили його права.

“Суд постійно переносять, бо свідок Бояківського ігнорує засідання, – повідомляє Полікарпова. – Сподіваюсь, що Феміда має здоровий глузд та логіку аби, нарешті завершити цей фарс”.

Цей пост викликав обурення у мережі. Чимало людей, які знайомі з цією ситуацією, пишуть, що планують прийти на судове засідання. Хтось навіть обіцяє “нагодувати грішми” Бояківського. Пишуть, що кошти, які він збирається відсудити, більше заслуговують волонтери або ж найправильніший варіант – віддати дитині.

Хто правий у цій ситуації, вирішить Львівський окружний адміністративний суд, засідання відбудеться 4 грудня об 11.40.

Про це повідомляє dilo

 
 

Коментарі (3) перегляди: 1665

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах