У львові  |  31.03.20  |  вівторок
 

У Львові покроково експрес-тести зроблять всім працівникам комунальних підприємств

Кількість людей, які підпадають під загальне тестування експрес тестами на коронавірусну інфекцію може істотно збільшитись.

Тестуватимуть не лише водіїв, але й допоміжний персонал, залучений у транспортній галузі міста. Про це повідомив в результаті звернення депутат Львівської міської ради, Ігор Зінкевич.

Після виявлення позитивного результату в тестах на коронавірусну інфекцію у двох водіїв маршрутних таксі та водія трамваю, до депутата звернулись і інші працівники транспортної галузі міста – слюсарі, майстри, ремонтники, які обслуговують електротранспорт і автобуси.

Вони просили надати можливість проводити експрес-тестування і у допоміжного персоналу траспортної галузі міста, не лише у водіїв, адже вони також контактують і наражаються на небезпеку зараження.

“Підготував звернення до очільниці міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції, а саме до Галина Слічна про надання персоналу можливості пройти такий тест. Також в телефонній розмові Галина Слічна мене запевнила, що покроково тести зроблять всім працівникам комунальних підприємств.”

– повідомив депутат.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (4) перегляди: 544

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах