У львові  |  30.03.20  |  понеділок
 

У Львові почнуть тестувати на коронавірус медиків, водіїв та соціальних працівників

Про це повідомив під час прямого ефіру міський голова Львова Андрій Садовий.

Від сьогодні у Львові експрес-тестами будуть тестувати на коронавірус водіїв громадського транспорту, медиків, а також соціальних працівників.

«Ми домовились на 5 наших швейних підприємствах, вони шиють захисні костюми, маски, окуляри у нас є. Можливо, щось ще прийде по державній лінії. Ми сьогодні починаємо тими експрес-тестами тестувати наших водіїв автобусів, тролейбусів та трамваїв, тих, хто працює у Нічліжці, соціальних працівників, які ходять до людей, котрі вдома. Нам важливо, щоб система працювала і ті люди, які забезпечують обслуговування, були здоровими. Звичайно, тестування мають проходити також медичні працівники, щоб ми своєчасно це виявляти. Бо сьогодні кожен лікар та кожна медсестра — це наш золотий запас. Також ті люди, котрі обслуговують життя міста — двірники, водії тощо. Автобуси, трамваї, тролейбуси їздять, тільки приватники сачкують, повтікали»,

— цитує пресслужба мерії Львова Андрія Садового.

Додамо, тестування будуть проводити з допомогою експрес-тестів, які місто закупило за кошти благодійників. Сьогодні будуть тестувати водіїв трамваїв та тролейбусів, від завтра — ще водіїв АТП-1. Також від сьогодні тестуватимуть працівників соціальних служб та медиків.

 

Про це повідомляє dyvys.info

 
 

Коментарі (3) перегляди: 526

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах