У львові  |  26.02.21  |  п'ятниця
 

У Львові почали вакцинувати пацієнтів: першими щеплення зробили лікарі

Учора на Львівщину прибула вакцина від COVID-19. Вже сьогодні, 25 лютого, нею вакцинували перших медиків. Про це повідомили у пресслужбі ЛОДА.

Відтак, першими пацієнтами стали: керівник Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні Сергій Федоренко та завідувач 4-м відділенням Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян.

«Я працюю з ковідом з березня минулого року. Бачила велику кількість пацієнтів, їх страждання, тяжкий стан. Бачила смерті від ковіду. Тому сумнівів щодо того щепитися чи ні, у мене не було»,

— зазначила вона. 

Нагадаємо, що першочергово вакцинують працівників мобільних бригад з імунізації. Надалі на першому етапі вакцинуватимуть понад 1500 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19.

«Приїхали люди, які пройшли спеціальне навчання у Києві. Тоді підписується згода, де з’ясовуються різні моменти, що свідчать про те чи може бути людина вакцинованою. На мою думку, це абсолютно безпечна процедура і вакцинація однозначно не може бути гіршою, аніж сама хвороба»,

— розповіла про процес вакцинації Таміла Алексанян. 

За її словами, ковід забрав багато життів. Навіть ті люди, які легко його перенесли, не можуть тривалий час повернутись до здорового способу життя. Багато з тих, хто перенесли ковід у тяжкій формі, через пів року  потрапляють знову в стаціонар з якимось проблемами: серцевими, серцево-судинними та іншими.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1075

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах