У львові  |  15.04.21  |  четвер
 

У Львові підприємці вийшли на протест проти карантину (фото)

Карантин у Львові триває з 19 березня. Спочатку він мав тривати до 12 квітня, однак потім його вирішили продовжити до 19 квітня. У мерії пояснили, що причиною стало різке збільшення кількості хворих на коронавірус в області.

Однак, не всіх влаштовує повний локдаун у місті. Багато підприємців залишись без роботи, а тому й без заробітку. Сьогодні, 15 квітня, вони вийшли під міську раду протестувати проти продовження карантину.

“Щодо підприємців – акція була анонсована як поодинокий пікет, ті люди, які зібрались, на жаль, не сприяють тому, щоб хвороба відійшла. Їх є багато, вони порушують всі карантинні вимоги. Прохання людей теж можна зрозуміти, адже локдаун вже довго. Це були представники ринків, а ринки, відповідно до вимог «червоної» зони, не мають права працювати. Це не міська рада собі придумала, є рішення уряду про впровадження карантину «червоної» зони у Львові і ми повинні його виконувати. Жодним чином ми не можемо на це рішення вплинути”,

– прокоментував Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови».

Нагадаємо, завтра міська комісія ТЕБ та НС прийматиме рішення щодо послаблення обмежувальних заходів у місті. Планують обговорити питання щодо роботи ринків, літніх терас та дистанційного навчання у Львові. Також завтра у Львові очікується візит Прем`єр-міністра України та обговорення питань карантинних обмежень.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах