У львові  |  10.11.19  |  неділя
 

У Львові організація, яка збирає малозабезпеченим невикористану їжу, матиме свій дім

Громадська організація «Тарілка», яка збирає для малозабезпечених невикористану їжу із супермаркетів та закладів громадського харчування, невдовзі отримає комунальне приміщення у Львові.

Як повідомили на сторінці організації у Facebook, 8 листопада постійна депутатська комісія комунальної власності погодила надання організації приміщення у будинку за адресою вул. Кульпарківська, 158.

«Друзі, хочемо поділитись — сьогодні депутатська комісія з питань комунальної власності Львова погодила виділення приміщення для “Тарілки”. Попереду останній крок, голосування депутатів ЛМР, і у нас нарешті буде Дім за адресою Кульпарківська, 158»,

— йдеться у повідомленні.

GALNET пише, що йдеться про приміщення площею 228 м². Його організація візьме в оренду на 10 років за ціною 1 грн/м². Проте приміщення ще потребує ремонту і наразі невідомо, хто і яким коштом його проведе.

Наразі невідомо також, коли питання винесуть на сесію Львівської міської ради.

«Тарілка» – це громадська організація, яка збирає у закладах харчування та супермаркетах Львова невикористану їжу та віддає її малозабезпеченим людям. В організації кажуть, що, за даними Державної служби статистики українці щороку викидають приблизно 7 мільйонів тонн придатних до споживання продуктів загальною вартістю 5,5 мільярдів гривень.

Відтак оргнаізація має на меті зменшити кількість продуктів, які викидають львівські заклади харчування та супермаркети; щоденно видавати їжу малозабезпеченим людям; об’єднати організації, які вже видають їжу, аби налагодити зв’язок між ними тощо.

Про це повідомляє dilo

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах