У львові  |  12.11.18  |  понеділок
 

У Львові оголошено тендер на будівництво Палацу спорту

На Сихові мають збудувати Палац спорту майже за мільярд гривень упродовж п'яти років.

Львівське комунальне підприємство "Палац ігрових видів спорту" оголосило тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові майже за мільярд гривень.

Таку інформацію було оприлюднено на сайті електронних закупівель Prozorro.

Під час будівництва на території майбутнього Палацу спорту заплановано розчистити чагарник, демонтувати наявні тротуари та дерев'яний паркан, збудувати за проектом саму споруду з відповідними комунікаціями та внутрішнім і зовнішнім опорядженням, облаштувати трибуни та спортивні зали, кафе, громадський простір, доріжки та висадити майже сто дерев. Завершити всі будівельні роботи заплановано до 1 грудня 2023 року.

Очікувана вартість робіт становить понад 961,7 мільйонів гривень.

Переможця міжнародних торгів визначать 15 січня 2019 року.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2017 року у Львові було затверджено проект будівництва спортивного комплексу на проспекті Червоної Калини, що на Сихові. А в березні цього року виконком Львівської міської ради затвердив містобудівні умови для будівництва та перейменував спорткомплекс на Палац спорту.

На початку жовтня у Львові створено ЛКП "Палац ігрових видів спорту", що стане замовником будівництва Палацу спорту на Сихові. Також депутати виділили земельну ділянку під будівництво площею 1,87 гектарів. На проектну документацію виділили 16 мільйонів гривень. Окрім того, львів'яни отримали 27 мільйонів гривень держдотації на будівництво Палацу спорту.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах