У львові  |  12.07.19  |  п'ятниця
 

У Львові неонатологи вперше виходили дитину вагою 480 грамів

16 липня маленькій Іринці, від якої ще при народженні відмовились батьки, виповниться рік.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Дитина, яка народилась вагою всього 480 г святкуватиме свій день народження у неонатальному центрі Львівської обласної клінічної лікарні. Лікарі запрошують усіх охочих бути гостями на її святі.

Як повідомила завідувачка відділення патології недоношених новонароджених, головний неонатолог Львівщини Ольга Децик, дівчинка дуже поспішала з’явитися на світ. Вона народилася на 23 тижні вагітності з вагою всього 480 г з незрілістю усіх органів і систем: з недостатнім розвитком нервової системи, легень, серця, нирок, органів травлення, імунної системи. І цю дитину лікарям вдалося виходити.

«Це перша дитина з такою критично малою вагою тіла, всього 480 г, яку вдалося виходити. Хоча ми вже 20 років виходжуємо дітей, що народилися з вагою до одного кілограма. Але з такою критично малою вагою, менше 500 г, вперше. Тому Іринка – наша радість і гордість»,

– каже Ольга Децик.

Від дитини відмовилися батьки, з перших днів народження і до тепер дитина перебуває в центрі, де нею опікуються лікарі. Три місяці провела у відділенні інтенсивноі терапіі, решту часу – у відділенні патологіі передчасно народжених. Ця дитина, як кажуть лікарі, перебуває під Божою опікою. Вона з допомогою лікарів подолала всі перешкоди, поборола всі загрози і зараз нормально розвивається. Усміхнена, спокійна, активна. 18 липня дівчинку передадуть у будинок дитини, а 16 липня Іринці виповнюється рік.

Її день народження лікарі вирішили відсвяткувати в лікарні і запрошують на нього усіх небайдужих до долі дівчинки людей. Чекають на ньому благодійників і спонсорів також.

Про це повідомляє ZAXID.NET

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах