У львові  |  17.07.18  |  вівторок
 

У Львові наприкінці літа запрацюють нові ясла-садок

Насамперед, до установи зараховуватимуть дітей учасників ООС, учасників бойових дій та Революції Гідності, військовослужбовців ЗСУ та Нацгвардії, а також інших пільгових категорій.

У серпні цього року у Львові відкриють новий комунальний заклад дошкільної освіти - ясла-садок № 188 на вул. Сміливих, 26. Тут планують створити 4 групи: 1 - для дітей раннього віку, 2 групи - для дітей молодшого віку, і 1 групу - для дітей середньо-старшого віку, які охоплять дошкільною освітою 100 дітей.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Однак, "сусідом" новоствореного закладу є ДНЗ № 42 ("Дивосвіт"), керівництво якого робить все, щоб новий садок не запрацював.

"Конфлікт між управлінням освіти та керівництвом садочка виник через те, що керівники дошкільного навчального закладу № 42, які є в тій самій будівлі, що і новостворений дошкільний заклад, подумали, що мають право на ці приміщення. Тому вони чинять все для того, аби створити перешкоди для функціонування нового дошкільного навчального закладу",

- розповіла начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

За словами посадовця, приміщення садочку № 188 охороняється ЛКП "Муніципальна варта". В приміщенні є працівники, які готують його до початку роботи, проводиться підбір фахівців.

Зоряна Довганик розповіла, що об’єднати обидва садочки не було можливості, адже мешканці Львова не можуть сплачувати додаткових освітніх послуг, які надають в садочку № 42. З'ясувалося, в.о. закладу № 42, яка є мамою чинної завідувачки цього ж садочку, надає в установі додаткові освітні послуги не маючи на це відповідних документів.

"Усі діти мають однакове право на здобуття дошкільної освіти. Тому було прийнято рішення створити звичайний дошкільний навчальний заклад, насамперед, забезпечивши освітою дітей пільгових категорій",

- додала вона.

Відтак, батьки, діти яких належать до зазначених пільгових категорій, можуть реєструвати дітей на сайті: edu.smart.lviv.ua.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 567

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...