У львові  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

У Львові на вул. Північну ще возитимуть сміття впродовж 10 днів

Компанія "АВЕ Львів" отримала дозвіл від ЛМР на перевантаження сміття на вулиці Північна, 1.

Сьогодні, 14 вересня, під час засідання члени виконавчого комітету Львівської міської ради розглянули звернення компанії "АВЕ Львів" та вирішили продовжити дозвіл на перевантаження сміття на вулиці Північна ще на 10 днів, тобто до 25 вересня 2018 року.

На засіданні Олег Гайовишин, директор ТОВ "АВЕ Львів", повідомив виконкому ЛМР, що не вдалося порозумітися з місцевою громадою щодо виділення нової території для перевантаження сміття. Хоча він пропонував громаді виокремити майданчик для сміття за 20 км від Львова.

Члени виконкому підтримали звернення О. Гайовишина щодо продовження терміну вивозити сміття на територію перевантажувальної станції "Північна" у Львові за умови, що не буде накопичення і складування сміття.

Однак представники з департаменту щодо питань поводження з відходами та Залізничної районної адміністрації будуть щоденно контролювати роботу перевізника.

Нагадаємо, що члени виконавчого комітету ЛМР дозволили керівнику "АВЕ Львів" використовувати територію на Північній до 15 вересня 2018 року.

 

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 486

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах