У львові  |  20.11.18  |  вівторок
 

У Львові на площі Митній розмалювали підземний перхід

При вході у підземний перехід зі сторони площі Митної у Львові вже є малюнок, нанесений дизайнерами. Він виконаний у стилі львівського метро.

Малюнок при вході у підземний перехід на площі Митній має асоціюватись з львівським метрополітеном. Для підсилення ефекту тут скоро з'являться ще й  відповідні мапи та написи. 

Про це повідомила учасниця молодіжного об’єднання "Граніт" Марія Лопачак.

Об'єднання "Граніт" займається втіленням проекту, метою якого є надання фізичного втілення львівського метрополітену. У Львові, зі слів Марії Лопачак, є сайт міського метро. Щоб він мав фізичне значення, коли люди спускаються у перехід як у метро, і вирішили учасники молодіжного об’єднання зробити таку трансформацію.

Перший етап робіт з нанесення основного малюнку при вході у підземний перехід вже виконаний. Далі у планах розмалювати умовну схему та короткий опис локацій.

Цей проект має назву "Створення нових туристично привабливих локацій та потенційно нового туристичного маршруту у Львові". Він зі слів керівника управління туризму ЛМР Ліна Остапчук, став одним із переможців конкурсу соціально-культурних проектів у галузі "Туризм". Загальна сума, передбачена на втілення проектів складає 65,4 тис. гривень.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах