У львові  |  19.08.19  |  понеділок
 

У Львові майже за мільйон відреставрують будинок-пам'ятку на вулиці Дорошенка

Львівська міськрада вже підписала договір з підрядником.

16 серпня управління охорони історичного середовища ЛМР уклало договір на реставрацію будинку на вул. Дорошенка, 19, що є пам’яткою місцевого значення.

Про це ідеться на сайті Прозорро.

Договір укладений з ТзОВ "Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича майстерня "Україна-реставрація", що стало переможцем торгів і має виконати роботи за 2 949 500 грн. Фірма зареєстрована в Києві.

Також у тендері брали участь ще двоє учасників – ТзОВ "Будівельна компанія "Львів", що запропонувало виконати роботи за 2 950 000 грн, і ТзОВ "Еталон-Ком" (3 470 790 грн).

Переможець торгів до 31 грудня має виконати ремонтно-реставраційні роботи головного фасаду будинку-пам'ятки архітектури місцевого значення, охоронний № 94.

Будинок на теперішній вул. Дорошенка, 19 збудували у 1909 році за проектом архітектора Володимира Підгородецького для банкіра Едварда Ландау на місці триповерхової кам’яниці, що була тут зведена у 1888 році, а потім розібрана під нове будівництво. Житлова споруда з камерним внутрішнім подвір’ям, зведена у стилі пізній історизм (необароко). Фасад з багатим ліпним оздобленням, почленований потужними коринфськими півколонами над балконною балюстрадою. Його прикрашають скульптури Петра Війтовича. Це алегоричні зображення "Війни", "Миру", "Науки", "Мистецтва", "Праці" і "Торгівлі".

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах