У львові  |  12.10.18  |  п'ятниця
 

У Львові через суд закрили кінопалац "Коперник".

За підняття орендної плати за приміщення з дирекцією кінотеатру судиться управління комунальної власності Львова.

Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

За словами директора кінотпалацу на вулиці Коперника Дмитра Можаровського, його закрили через вимогу сплачувати більшу орендну плату. 

Дмитро Можаровський каже, що у 2001 році адміністрацією кінопалацу "Коперник", яку представляє ТзОВ "Кассандра-плюс", була заключена угода з управлінням комунальної власності ЛМР стосовно  оренди приміщення на вул. Коперника, 9 терміном на 20 років. Але у березні 2017 року управління комунальної власності подало позов на адміністрацію кінотеатру позов до суду, що стосувався збільшення орендної плати. Зараз кінотеатр сплачує за оренду свого приміщення 5 248 грн. на місяць. 

Управління комунальної власності хоче збільшити орендну плату для кінопалацу до 220 тис. грн. Без попереджень від міста в адміністрацію кінопалацу прийшло запрошення в Господарський суд Львова щодо цього питання.

"Ця сума для нас дуже значна, ми не в силі її виплачувати щомісяця. Тим паче, наш договір діє ще до 2021 року. Управлінню суд у позові відмовив, проте вони постійно подають апеляцію. Тому ми не можемо здійснювати там підприємницьку діяльність", – розповідає Дмитро Можаровський.

Начальниця управління комунальної власності Львова Інна Свистун каже, що орендатори повинні сплачувати відповідну орендну плату за приміщення, яке орендують. Трохи більше 5 тисяч грн за 718 м² у центрі Львова не відповідає реальним цінам на оренду. 

"Згідно з законом, кожні три роки повинна переглядатися орендна плата. По цьому договору вона не переглядалася взагалі. На сьогодні орендна плата цього приміщення становить 7 грн 30 копійок за метр. Ми подали позов, щоб внести зміни в договорі і переглянути орендну плату", – каже Ірина Свистун.

У листопаді 2017 Господарський суд Львова відмовив у позові управлінню комунальної власності у питання зміни орендної плати. Але управління комунальної власності Львова це не зупинило, і воно почало подавати апеляції.

У червні цього року адміністрація кінотеатру вирішила припинити свою роботу через судові тяганини. Таке рішення кінопалац прийняв, за словами Дмитра Можаровського, на випадок, якщо Апеляційний суд підтримає управління комунальної власності та підніме вартість оренди. Поскільки оренда у 220 тис. грн. для кінотеатру є зависокою, йому доведеться швидко звільняти приміщення. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...